Atribuită Cumpărare directă

CIMENT ROMCIM 4 SC 22.69 RON/BUC FLEXTOP 2 BUC 84.04 RON/BUC SUPER 5 KG RIGIP 1 BUC 22.69 RON/BUC GR

Număr anunț
DA33670886
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ”Marosi Gergely” Simonesti (CUI 4245917)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060,52 RON
Valoare atribuită
2.060,52 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060,52 RON

din 2.060,52 RON estimat