Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare a unor bunuri mobile în bloc și individual

Număr anunț
DA33671391
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate (CUI 36461480)
Furnizor / câștigător
CORAL GALLERY S.R.L. (CUI 17851257)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat