Atribuită Cumpărare directă

2.00L BORSEC APA PLATA

Număr anunț
DA33671728
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259,94 RON
Valoare atribuită
1.259,94 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259,94 RON

din 1.259,94 RON estimat