Atribuită Cumpărare directă

Pachet formulare tipizate

Număr anunț
DA33671737
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146,80 RON
Valoare atribuită
1.146,80 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146,80 RON

din 1.146,80 RON estimat