Atribuită Cumpărare directă

Ulei motor 15W40Deutz Fahr conf.referat nr.25974/14.07.2023

Număr anunț
DA33674247
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,50 RON
Valoare atribuită
607,50 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,50 RON

din 607,50 RON estimat