Atribuită Cumpărare directă

SGA AR - Piese de schimb pentru multifunctionale

Număr anunț
DA33674353
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
HAAC ENDLESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47346320)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.063,26 RON
Valoare atribuită
3.063,26 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.063,26 RON

din 3.063,26 RON estimat