Atribuită Cumpărare directă

Butelie Azot

Număr anunț
DA33675233
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
Cod CPV
24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,24 RON
Valoare atribuită
278,24 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,24 RON

din 278,24 RON estimat