Atribuită Cumpărare directă

EXTINDERE RETEA APA,BRANSAMENTE SI HIDRANTI

Număr anunț
DA33675748
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
AQUA INSTAL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 41484641)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.599,82 RON
Valoare atribuită
117.599,82 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.599,82 RON

din 117.599,82 RON estimat