Atribuită Cumpărare directă

pachet materiale IT( tonere compatibile , tastaturi,etc)

Număr anunț
DA33675847
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET (CUI 4410780)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.351,27 RON
Valoare atribuită
1.351,27 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351,27 RON

din 1.351,27 RON estimat