Atribuită Cumpărare directă

VEGETA Legume 3 Kg + Legume 400 g

Număr anunț
DA33676425
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.501,80 RON
Valoare atribuită
1.501,80 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.501,80 RON

din 1.501,80 RON estimat