Atribuită
Cumpărare directă
Coș de fum
- Număr anunț
- DA33676511
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- MAXSTIL SRL (CUI 21738214)
- Cod CPV
- 42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 18.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 19.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.