Atribuită Cumpărare directă

Isotonac pentru analizoru; NIHON 6510 Celtak MEK

Număr anunț
DA33676628
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON

din 2.070 RON estimat