Atribuită Cumpărare directă

oua de gaina,pulpe de pui dezosate superioare fara piele congelete,piept de pui file congelat

Număr anunț
DA33676732
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEII VESELI HUEDIN (CUI 17966990)
Furnizor / câștigător
ONCOS TRANSILVANIA SRL (CUI 36001120)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,40 RON
Valoare atribuită
362,40 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,40 RON

din 362,40 RON estimat