Atribuită
Cumpărare directă
Transistor IXTT220N20X4HV Power MOSFET, X4-Class, N Channel, 200 V, 220 A, 0.0041 ohm, TO-268HV, Sur
- Număr anunț
- DA33677020
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.109,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.109,04 RON
- Data publicării
- 18.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 19.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.