Atribuită Cumpărare directă

MASINA GAURIT 2AC.12V PANZER CD-1213AM

Număr anunț
DA33677334
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI 4278663)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,43 RON
Valoare atribuită
171,43 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,43 RON

din 171,43 RON estimat