Atribuită Cumpărare directă

RULETA 5 M STUD MAGNETICA MILWAUKEE

Număr anunț
DA33677402
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,36 RON
Valoare atribuită
528,36 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,36 RON

din 528,36 RON estimat