Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de indepartare a vegetatiei

Număr anunț
DA33677410
Autoritate contractantă
COMUNA MAGESTI (PRIMARIA COMUNEI MAGESTI) (CUI 4687234)
Furnizor / câștigător
CIUCLE CORINA GABRIELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 45954100)
Cod CPV
45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat