Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE LUCRARE RENOVARE SI REAMENAJARE SALA DE CLASA

Număr anunț
DA33677842
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL NAVODARI (CUI 23590202)
Furnizor / câștigător
STAR INOX DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44924518)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat