Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE LUCRARE EXECUTIE SISTEM DE SCURGERE (CANALIZARE) SI ALIMENTARE CU APA - CONTAINERE
- Număr anunț
- DA33677866
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL NAVODARI (CUI 23590202)
- Furnizor / câștigător
- STAR INOX DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44924518)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 18.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 19.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.