Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO DACIA DUSTER

Număr anunț
DA35991871
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON