Atribuită Cumpărare directă

R11055/12.07.2023 - SCULE DE MANA

Număr anunț
DA33679185
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,26 RON
Valoare atribuită
559,26 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,26 RON

din 559,26 RON estimat