Atribuită Cumpărare directă

BROASCA + CHEIE TRIUNGHI 1 BUC

Număr anunț
DA33679486
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
985,60 RON
Valoare atribuită
985,60 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

985,60 RON

din 985,60 RON estimat