Atribuită Cumpărare directă

PAHARE CARTON

Număr anunț
DA33679602
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,50 RON
Valoare atribuită
454,50 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,50 RON

din 454,50 RON estimat