Atribuită Cumpărare directă

Servicii de video proiectie

Număr anunț
DA33680623
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
BOBO NEO MEDIA MFL SRL (CUI 30207009)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat