Atribuită Cumpărare directă

Piulite si burghiu- SRTFC CLUJ-DEPOUL SATU MARE

Număr anunț
DA35987413
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
143,60 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,60 RON