Atribuită Cumpărare directă

SISTEM PC

Număr anunț
DA33681535
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 20854555)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042 RON
Valoare atribuită
5.042 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042 RON

din 5.042 RON estimat