Atribuită Cumpărare directă

Capsule sanitare pentru toalete ecologice "PowerCare Tabs" 20 buc x 17,5g

Număr anunț
DA33681711
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
NUTRICULT SRL (CUI 18521303)
Cod CPV
24955000-3 · Toalete chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,40 RON
Valoare atribuită
650,40 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,40 RON

din 650,40 RON estimat