Atribuită Cumpărare directă

Morfina Zentiva 20mg/ml sol.inj*5f*1ml,Captopril LPH 50mg*30cpr,Siofor 1000mg*60cpr.film,Nolicin 400

Număr anunț
DA35993562
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
164,64 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,64 RON