Atribuită Cumpărare directă

ACHIZIȚIE APARATURĂ DE FIZIO-KINETO-TERAPIE POCU/827/5/2/140601

Număr anunț
DA33682527
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
KINETOMAG DISPOZITIVE MEDICALE S.R.L. (CUI 46064916)
Cod CPV
33150000-6 · Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.649,27 RON
Valoare atribuită
22.649,27 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.649,27 RON

din 22.649,27 RON estimat