Atribuită Cumpărare directă

OLANZAPINA ACTAVIS 10 mg X 30 COMPR. FILM. 10mg

Număr anunț
DA33683521
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,70 RON
Valoare atribuită
130,70 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,70 RON

din 130,70 RON estimat