Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Statii de lucru – Calculatoare PC desktop – 100 buc
- Număr anunț
- SCN1009511
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.940 RON
- Valoare atribuită
- 448.937 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 16:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1013098
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018485
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sacini-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018485.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GMB COMPUTERS SRL CUI RO 1887661
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
448.937 RON
din 449.940 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.003 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.