Atribuită
Cumpărare directă
Panou intrare in comuna- totem
- Număr anunț
- DA33683756
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
- Furnizor / câștigător
- FASHION PHONES SRL (CUI 35824781)
- Cod CPV
- 35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.400 RON
- Valoare atribuită
- 25.400 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 20.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.