Atribuită Cumpărare directă

Bax 11 role Prosop mini cu derulare centrala 1 pliu, 120 m Tork

Număr anunț
DA33684182
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.917,30 RON
Valoare atribuită
1.917,30 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.917,30 RON

din 1.917,30 RON estimat