Atribuită Cumpărare directă

RPF supliment

Număr anunț
DA33684280
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.920 RON
Valoare atribuită
9.920 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.920 RON

din 9.920 RON estimat