Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE SI PRODUSE CONEXE

Număr anunț
DA33684294
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
03140000-4 · Produse de origine animala si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560,64 RON
Valoare atribuită
1.560,64 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560,64 RON

din 1.560,64 RON estimat