Atribuită
Cumpărare directă
Servicii informare și publicitate- Managementul Deșeurilor în Municipiul Tulcea”, nr.C3I1B0122000087
- Număr anunț
- DA33684308
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- BIROTIC TRANSLATE SRL (CUI 36307210)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.010 RON
- Valoare atribuită
- 115.010 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 26.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.