Atribuită
Cumpărare directă
CENTRUL MEDICO SOCIAL ACHIZITIONEAZA PRODUSE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA33684563
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO-SOCIAL (CUI 16057240)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,12 RON
- Valoare atribuită
- 133,12 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 20.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.