Atribuită Cumpărare directă

Cablu de lumina cu fibra optica si Teaca pensa crocodil

Număr anunț
DA33685309
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.380,80 RON
Valoare atribuită
3.380,80 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.380,80 RON

din 3.380,80 RON estimat