Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE REACTIVI SI MATERIALE UPU
- Număr anunț
- SCN1009492
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.365 RON
- Valoare atribuită
- 247.365 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 15:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1005441
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018211
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI REACTIVI.PDF.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE REACTIVI.PDF.p7s
- FisaDate_DF1018211.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 265.365 RON Adjudecat: 247.365 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marker beta HCG | 13.365 RON | — | |
| 2 | Marker cardiac CK-MB | 8.019 RON | — | |
| 3 | Marker cardiac D - Dimer | 40.095 RON | — | |
| 4 | Marker cardiac Myo-mioglobina | 5.346 RON | — | |
| 5 | Marker cardiac NTproBNP | 35.640 RON | — | |
| 6 | Marker cardiac Troponina HS | 80.190 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 247.365 RON |
| 7 | Marker sepsis PRESEPSIN | 38.610 RON | — | |
| 8 | Paneluri pentru determinari simultane parametri toxicologie-com… | 18.000 RON | Anulat | — |
| 9 | Hartie termica PATHFAST | 1.100 RON | — | |
| 10 | Marker pipete (varfuri de reactie PATFAST) | 25.000 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Valoare atribuită
247.365 RON
din 265.365 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 18.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.