Atribuită Cumpărare directă

Aspersor tip turbina 3/4", 10cm - 15 buc

Număr anunț
DA35981665
Autoritate contractantă
Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
Furnizor / câștigător
HIDROTECHNICA IRIGAŢII S.R.L. (CUI 40098715)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.217,30 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.217,30 RON