Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenţă medicală tabere școlare

Număr anunț
DA33686196
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
WELLCARE SRL (CUI 35629969)
Cod CPV
79624000-4 · Servicii de asigurare de personal de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.850 RON
Valoare atribuită
10.850 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.850 RON

din 10.850 RON estimat