Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse materiale

Număr anunț
DA33686456
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
MC GENIUS INVEST SRL (CUI 37300856)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.915,90 RON
Valoare atribuită
15.915,90 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.915,90 RON

din 15.915,90 RON estimat