Atribuită
Cumpărare directă
MOBILIER SPECIFIC SALI CLASA
- Număr anunț
- DA33686536
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
- Furnizor / câștigător
- RUSTIC IDEAL MOB S.R.L. (CUI 30528220)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.585 RON
- Valoare atribuită
- 9.585 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 21.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.