Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Program (software) de simulare în domeniul compatibilității electromagnetice
- Număr anunț
- SCN1009487
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
- Furnizor / câștigător
- CAELYNX EUROPE SRL (CUI 24507281)
- Cod CPV
- 48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.500 RON
- Valoare atribuită
- 255.861 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1005218
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018451
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_SOFTWARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018451.pdf
- FORMULARE_SOFT.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT_SOFT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CAELYNX EUROPE SRL CUI RO24507281
Oferta 2
Individuala
Ofertant
INAS SA CUI RO 2319694
Valoare atribuită
255.861 RON
din 260.500 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 4.639 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.