Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de verificare si punere in functiune adapost ALA-BUNCAR nr. 2, din camin Belvedere A7
- Număr anunț
- DA33686708
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- MANAGEMENT MECHANISM S.R.L. (CUI 42394008)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700.000 RON
- Valoare atribuită
- 700.000 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 24.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.