Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si livrare pachet materiale it Scoala de Arta Bucuresti

Număr anunț
DA33686863
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTA BUCURESTI (CUI 4193060)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,76 RON
Valoare atribuită
209,76 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,76 RON

din 209,76 RON estimat