Atribuită Cumpărare directă

Achizitie MALEAT DE ERGOMETRINA 0.2MG/ML

Număr anunț
DA33686996
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,50 RON
Valoare atribuită
156,50 RON
Data publicării
19.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,50 RON

din 156,50 RON estimat