Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat
Achiziționarea serviciilor de tipărire a CATALOGULUI ”CONDUCĂTORII ROMÂNIEI MARI” – 500 exemplare
- Număr anunț
- SCN1009485
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PRINT INVEST S.R.L. (CUI 6204824)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.714,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 14:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1004086
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018471
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI CONDUCATORII ROMANIEI MARI.pdf.p7s
- Contract de servicii tiparituri (model).docx.p7s
- FisaDate_DF1018471.pdf
- FORMULARE .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAPER PRINT INVEST S.R.L. CUI RO 6204824
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAGIC PRINT SRL CUI RO 8403882
Valoare atribuită
4.500 RON
din 5.714,29 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 1.214,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.