Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE HARTIE COPIATOR PT SEDIU DGASPC IASI

Număr anunț
DA33687072
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat