Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Piese de schimb pentru reparatii servere HP ProLiant
- Număr anunț
- SCN1009483
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- SYSDOM PROIECTE SRL (CUI 22743081)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.200 RON
- Valoare atribuită
- 75.490 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 14:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1009236
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018400
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.semnat.pdf
- Contract de furnizare.semnat.pdf
- FisaDate_DF1018400.pdf
- FORMULARE.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYSDOM PROIECTE SRL CUI RO 22743081
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
75.490 RON
din 91.200 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 15.710 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.